KULTURA
Orkiestry w Szydłowcu
niedziela, 07 czerwca 2015 09:18 / Autor: Elżbieta Warchoł

Elżbieta Warchoł
7 czerwca w Szydłowcu zagrają orkiestry
XII Szydłowieckie Spotkania Orkiestr Dętych odbędą się w niedzielę, 7 czerwca. Rozpocznie je o godz. 15 marsz gwiaździsty, podczas którego orkiestry przejdą z różnych punktów miasta do Rynku Wielkiego. O godz. 15.30 w Rynku nastąpi uroczyste powitanie uczestników oraz otwarcie spotkań. Z wieży ratuszowej rozlegnie się hejnał. O godz. 15.40 wystąpią wszystkie orkiestry pod jedną batutą. Będzie można wysłuchać utworów między innymi: Gaude Mater Polonia, Mazurek 3 Maja, Orkiestry Dęte. Od godz. 16 będzie można obejrzeć prezentacje poszczególnych orkiestr. Spotkania potrwają do godz. 18.
Tag:
CZYTAJ DALEJ
Wystawa „Polski protest 1976” w Radomiu
24 czerwca 2026, 10:20
Nowa wystawa w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu
24 czerwca 2026, 06:52
Koncert folkowo-jazzowy z inspiracją ziemi radomskiej
19 czerwca 2026, 12:57
Podsumowanie Radomskiej Wiosny Literackiej
12 czerwca 2026, 12:53
Koncert Małgorzaty Nowak w Palagowie
17 czerwca 2026, 12:02
Z historią i archeologią w Muzeum Malczewskiego
11 czerwca 2026, 11:10
Królewski festyn „Cud Miód” w Jedlni
10 czerwca 2026, 23:34
18. Radomski Festiwal Filozofii OKNA
10 czerwca 2026, 22:56
Finał Sezonu Radomskiej Orkiestry Kameralnej
10 czerwca 2026, 22:36
48. Radomska Wiosna Literacka - zaczęło się w Radomiu....
02 czerwca 2026, 12:38
Sonety w tłumaczeniu Piotra Kondrata
29 maj 2026, 00:18
Dzień Dziecka w Elektrowni
27 maj 2026, 12:10
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy




