niedziela, 21 czerwca 2020 15:34
Prawie 3 tysiące osób chce głosować korespondencyjnie
Prawie 3 tysiące osób zgłosiło chęć głosowania korespondencyjnego w Krajowym Biurze Wyborczym w Radomiu. Ta liczba może jeszcze wzrosnąć.
Published in
RADOM
niedziela, 04 listopada 2018 12:46
[AKTUALIZACJA] Frekwencja wyborcza z g. 17
Do godziny 17:00 w wyborach samorządowych zagłosowało ponad 40% radomian. Najwyższą frekwencją w regionie może pochwalić się gmina Jastrzębia - 57,81%.
Published in
RADOM
czwartek, 19 kwietnia 2018 14:01
Brakuje urzędników wyborczych!
Brakuje urzędników wyborczych. Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Radomiu po raz kolejny przedłuża nabór. Na 108 urzędników wyborczych, którzy mają zająć się organizacją wyborów samorządowych zgłosiło się zaledwie 38.
Published in
RADOM
NAJNOWSZE
1
Diabetycy będą pielgrzymować
2
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
3
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy
4
Mieszkaniec Gowarczowa walczy z czerniakiem
5
Święta Rita mówi nam, że świętość jest możliwa ...
6
Summer Job po raz czwarty
7
Podpisanie umowy na dostawę karabinków MSBS GRO...
8
Wystawa „Polski protest 1976” w Radomiu