piątek, 11 października 2019 15:45
Intensywana kampania wyborcza
- To była krótka, ale bardzo intensywna kampania wyborcza. Mnóstwo spotkań z mieszkańcami. Najczęściej ludzie pytali o to, czy będzie kontynuacja – mówi Agnieszka Beata Górska, która w najbliższych wyborach kandyduje do Sejmu z listy PiS.
Published in
WYBORY 2019
poniedziałek, 07 października 2019 19:37
Górska: Radom zasługuje na rangę bycia województwem
- Dziękuję raz jeszcze wyborcom za zaufanie. Po zdobytym mandacie radnego Sejmiku Mazowsza, po wygranych wyborach zabrałam się do pracy na rzecz swojego regionu – mówi Agnieszka Beata Górska radna wojewódzka i kandydatka do Sejmu w tegorocznych wyborach parlamentarnych.
Published in
WYBORY 2019
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy