„Bo tętni w nas dobro"
W niedzielę 14 czerwca nad zalewem na os. Borki w Radomiu, w godz. 11:00 - 17:00 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu zaprasza mieszkańców Radomia i okolic do podzielenie się bezcennym lekiem – krwią ratującą zdrowie, a często życie. Jest to trudny czas w okresie letnim, przed wakacjami kiedy borykamy się z poważnymi niedoborami krwi - wspomniane wydarzenie jest okazją do uzupełnienia zapasów.
Szlachetna misja radomskich terytorialsów - kolejny raz oddali krew
Już po raz kolejny w tym roku w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu stawili się żołnierze 62 Batalionu Lekkiej Piechoty, by wziąć udział w akcji honorowego krwiodawstwa. Tym razem żołnierze oddali aż 13 litrów krwi i osocza.
Krew na wagę złota
W bankach brakuje krwi. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. im. dr. Konrada Vietha w Radomiu apeluje do krwiodawców o oddawanie krwi.
Zostań dawcą krwi - uratuj życie!
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr Konrada Vietha w Radomiu udostępniło nowy harmonogram rejestracji Dawców krwi. Będzie obowiązywał od poniedziałku, 6 marca.
Ruszył Tydzień Patriotyczny w Centrum Krwiodawstwa
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Radomiu zachęca do oddawania krwi - akcja odbywa się w ramach „Tygodnia Patriotycznego” i prowadzona będzie od dziś do niedzieli, 13 listopada.
Krew ciągle potrzebna
Żołnierze podzielili się krwią
Żołnierze z 62. Batalionu Lekkiej Piechoty w Radomiu pamiętają o bohaterach Armii Krajowej. Aby uczcić 80. rocznicę powstania Armii Krajowej, wojskowi wraz z krwiodawstwem zorganizowali zbiórkę krwi.
Oddaj krew, otrzymasz choinkę
Wszyscy, którzy dziś odadzą krew w Radomiu, Grójcu i Końskich otrzymaja w podziękowaniu świąteczne drzewko od leśników.
Podaruj innym życie w Kozienicach
Oddaj krew. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Starostwo Powiatowe w Kozienicach zachęcają do udziału w akcji.
Pilnie potrzebna krew
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr Konrada Vietha w Radomiu, w związku z niskimi stanami krwi, zwraca się z apelem o jej oddawanie.
Motocykliści i radomianie pokazali wielkie serca
Brakuje krwi!
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa apeluje o branie udziału w zbiórkach krwi. Mniej chętnych i większe zapotrzebowanie złożyły się na drastycznie niski stan cennego płynu w radomskim banku krwi.