środa, 09 października 2019 17:19
Burmistrz Reszelewski: Kto nie widział, niech żałuje
W Drzewicy zakończyły się prace przy budowie i rozbudowie dworca autobusowego. Dzięki inwestycji nie tylko zmodernizowany został sam budynek, powstały również drogi dojazdowe i chodniki.
Published in
Opoczno
czwartek, 26 września 2019 14:29
Po 5 tysięcy dla OSP
Published in
Opoczno
NAJNOWSZE
1
Rusza remont urzędu w Żarnowie
2
Kwadrans dla Pasterza (3 czerwca 2026)
3
Boże Ciało - już jutro procesje z Eucharystią
4
Ulica Braci Kobylańskich jak nowa
5
Przed nami koncert uwielbienia w Drzewicy
6
48. Radomska Wiosna Literacka - zaczęło się w R...
7
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficja...
8
Papierośnica Hubala w opoczyńskim muzeum