sobota, 15 lutego 2014 20:57
Mistrzostwa Polski w futsalu: Księża z Zamościa najlepsi!
Diecezja zamojsko-lubaczowska zwyciężyła w X Mistrzostwach Polski księży w halowej piłce nożnej, jakie rozegrane zostały w Opocznie. Drugie miejsce zajęła reprezentacja księży z diecezji lubelskiej, trzecie ubiegłoroczni mistrzowie - diecezja kielecka.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
środa, 12 lutego 2014 15:19
Księża powalczą o mistrzostwo Polski
W piątek rozpoczną się w Opocznie X Mistrzostwa Polski księży w halowej piłce nożnej. W turnieju weźmie udział 15 drużyn, wśród nich gospodarze, czyli diecezja radomska.
Published in
DIECEZJA RADOMSKA
- start
- Poprzedni artykuł
- 1
- 2
- 3
- 4
- Następny artykuł
- koniec
NAJNOWSZE
1
Wystawa „Polski protest 1976” w Radomiu
2
Nowa wystawa w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w...
3
Ojciec wspierający i uczestniczący
4
Studia podyplomowe z teologii - trwa nabór!
5
Konkursy o zabytkach rozstrzygnięte
6
Nominacje kapłańskie 2026
7
Wakacje w Arce!
8
Termomodernizacja szkoły, świetlic i oczyszczalni