piątek, 29 maj 2026 15:52
Święto strażaków w Końskich
Wojewódzkie obchody Dnia Strażaka przeprowadzone zostały dzisiaj w Końskich. Uroczystości były okazją do oficjalnego otwarcia nowej komendy koneckich strażaków oraz nadania miejscowej jednostce sztandaru. Budynek komendy i sztandar poświęcił biskup Marek Solarczyk.
Published in
Końskie
NAJNOWSZE
1
Rozpoczynają się Koneckie Dni Kultury Chrześcij...
2
Szkoła w Poświętnem ma swój sztandar
3
Kopia Kwadrans dla Pasterza (12 czerwca 2026)
4
60 lat szkoły w Rudzie Wielkiej!
5
Warsztaty z dawnego ciesielstwa w Maleńcu
6
Z historią i archeologią w Muzeum Malczewskiego
7
Uważajmy na jeże!
8
„Bo tętni w nas dobro"