niedziela, 01 sierpnia 2021 13:18
Zginęli, bo byli Polakami. W Magnuszewie uczczono ofiary wojny
Dzisiaj w Mniszewie odbyło się kolejne "Spotkanie na Przyczółku", czyli uroczystości upamiętniające walki o Przyczółek Warecko-Magnuszewski w 1944 roku. Tego samego dnia w Magnuszewie odsłonięto tablicę z nazwiskami 19 ofiar hitlerowskiego okupanta.
Published in
Kozienice
NAJNOWSZE
1
Rozpoczynają się Koneckie Dni Kultury Chrześcij...
2
Szkoła w Poświętnem ma swój sztandar
3
Kopia Kwadrans dla Pasterza (12 czerwca 2026)
4
60 lat szkoły w Rudzie Wielkiej!
5
Warsztaty z dawnego ciesielstwa w Maleńcu
6
Z historią i archeologią w Muzeum Malczewskiego
7
Uważajmy na jeże!
8
„Bo tętni w nas dobro"