Patron dnia: św. Bernardyn ze Sieny, prezbiter
Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2024

Porażka na początek

sobota, 05 sierpnia 2017 20:45 / Autor: Michał Kaczor

Piłkarki LUKS Sportowej Czwórki przegrały 0:3 w pierwszym meczu Extraligi kobiet. Podopieczne Wojciecha Pawłowskiego uległy AZS-owi UJ Kraków.

Zgromadzeni na stadionie MOSiR kibice na bramki musieli czekać do drugiej połowy. Mecz był rozgrywany w powolnym tempie, na co wpływ z pewnością miał 30-stopniowy upał.

Pierwszy gol padł w 70. minucie. Radomianki miały stuprocentową sytuację, ale Aleksandra Zielińska trafiła wprost w bramkarkę AZS-u. Po tej akcji piłkarki z Krakowa błyskawicznie wyprowadziły kontrę i zdobyły bramkę. Podopieczne Wojciecha Pawłowskiego próbowały atakować, ale rywalki chwilę później strzeliły kolejnego gola, a w końcówce trzeciego.

To był pierwszy mecz piłkarek LUKS Czwórki w Extralidze.

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom - AZS UJ Kraków 0:3 (0:0)

Bramki: Wójcik 70., Kubasz 75., Sirant 89.