piątek, 10 czerwca 2022 20:22
Worek medali radomskich lekkoatletów!
Złoto Izabeli Smolińskiej, srebro Anety Rydz i sztafety 4x100 oraz brąz Martyny Kotwiły i Patryka Kozłowskiego - to dorobek zawodników RLTL Optima Radom, podczas trwających Mistrzostwa Polski, które odbywają się w Suwałkach.
Published in
SPORT
niedziela, 17 lutego 2019 21:31
Sukces radomskich lekkoatletów!
Published in
SPORT
poniedziałek, 13 lutego 2017 07:22
Mamy mistrzów! Lekkoatleci pokazali klasę
Lekkoatleci RLTL ZTE Radom zdobyli cztery medale na mistrzostwach Polski juniorów i juniorów młodszych w Toruniu. Trzy złote i jeden brązowy.
Published in
SPORT
NAJNOWSZE
1
Wystawa „Polski protest 1976” w Radomiu
2
Nowa wystawa w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w...
3
Ojciec wspierający i uczestniczący
4
Studia podyplomowe z teologii - trwa nabór!
5
Konkursy o zabytkach rozstrzygnięte
6
Nominacje kapłańskie 2026
7
Wakacje w Arce!
8
Termomodernizacja szkoły, świetlic i oczyszczalni