wtorek, 09 lutego 2016 10:01
Nowy siatkarz Czarnych?
Grzegorz Szumielewicz jest przymierzany do gry w zespole Cerrad Czarnych Radom. Jak podaje RadomSport.pl były przyjmujący "Wojskowych" miałby wypełnić lukę w drużynie po rozwiązaniu kontraktu z Radosławem Zbierskim.
Published in
SPORT
poniedziałek, 01 lutego 2016 13:29
Z Czarnych odszedł gracz
Published in
SPORT
piątek, 12 czerwca 2015 15:12
Witamy nowego libero w Radomiu!
Znamy już coraz więcej nazwisk siatkarzy, którzy w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy Cerrad Czarnych Radom. Kontrakt z klubem PlusLigi podpisał Radosław Zbierski. Urodzony w 1988 roku zawodnik w ekipie Raula Lozano pełnić będzie funkcję libero.
Published in
SPORT
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy