Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Etelbert, król
Dziś jest: 24 lutego 2020

RADOM

Stawki podatku od nieruchomości już ustalone

12 lutego 2020, 08:38 / Autor: Monika Nowakowska
foto: Radio Plus Radom
Monika Nowakowska

W najbliższy piątek, 14 lutego pracownicy Urzędu Miejskiego w Radomiu rozpoczną dostarczanie podatnikom decyzji w sprawie ustalenia wysokości podatku od nieruchomości oraz podatku rolnego i leśnego.

Podatek można uregulować bez prowizji:

- w placówkach pocztowych do 30.04.2020 (po tym terminie poczta będzie pobierać prowizję), gdzie pracownik poczty w systemie elektronicznym wypełnia potwierdzenie wpłaty na podstawie danych wskazanych przez podatnika, a wynikających z posiadanej decyzji podatkowej, takich jak kwota należnego podatku, terminy płatności i wysokość raty oraz numer rachunku bankowego.

- we wszystkich punktach Banku PeKaO SA. Wpłata przyjmowana jest na podstawie wypełnionego przez podatnika druku wpłaty bankowej. Druki do wypełnienia dostępne są w punktach bankowych,

- w opłatomacie znajdującym się w Urzędzie Miejskim w Radomiu, ul. Rynek 1, po wypełnieniu elektronicznego formularza wpłaty, zgodnie z danymi wskazanymi w decyzji podatkowej.

Podatek można zapłacić także w bankach i agencjach przyjmujących wpłaty oraz za pośrednictwem platformy IBOM (dostępnej po adresem http://ibom.radom.pl). Taką możliwość mają podatnicy, którzy otrzymali dostęp do informacji o zobowiązaniach wobec Urzędu Miejskiego w Radomiu. Należność można uregulować także drogą elektroniczną, dokonując przelewu z posiadanego rachunku bankowego.

 

Zapraszamy do nas:
Free Web Counter stats counter