Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Sylwia Pysiak
Patron dnia: św. Saba Jerozolimski, prezbiter
Dziś jest: Wtorek, 05 grudnia 2023

RADOM

Posiadał znaczne ilości narkotyków. Trafił do aresztu

piątek, 17 listopada 2023 13:55 / Autor: Monika Nowakowska
foto: KMP/Radom
Monika Nowakowska

Prawie 300 g środków odurzających zabezpieczyli w domu 24-latka funkcjonariusze z wydziału dw. z przestępczością narkotykową KMP w Radomiu. Zatrzymany radomianin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości m.in. mefedronu i marihuany. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci trzech miesięcy aresztu.

- Radomscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili mężczyznę, który może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Szybko potwierdzili zdobyte informacje i podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i auta mężczyzny znaleźli narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie blisko 300 g narkotyków, w tym mefedron i marihuanę. Policjanci zatrzymali właściciela nielegalnych substancji i 24-letni mieszkaniec Radomia trafił do policyjnej celi - relacjonuje Justyna Jaśkiewicz z KMP w Radomiu.

24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu zastosowano wobec niego tymczasowy areszt na trzy miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

A. Kosztowniak pod info