Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Jan Nepomucen Chrzan, męczennik
Dziś jest: Piątek, 01 lipca 2022

Kozienice

Dorota Wellman i Julia Mikołajczyk spotkają się z kozieniczankami

wtorek, 17 maj 2022 13:13 / Autor: Kamil Zapora
źródło: Gmina Kozienice
Kamil Zapora

Już w najbliższy czwartek o godzinie 18:00 w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach będziemy mieli okazję wysłuchać wykładów Doroty Wellman i Julii Mikołajczyk. Przed nami drugie spotkanie z cyklu Kobiety Kobietom realizowanego przez Gminę Kozienice.

W czwartek 19 maja o godz. 18:00 już po raz drugi spotkamy się na warsztatach motywacyjnych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach. Na to wydarzenie zaproszone zostały: Julia Mikołajczyk oraz Dorota Wellman. Tematy warsztatów to „Odwaga i charyzma jako nasze super moce” oraz „Kobieta może więcej – jak połączyć pracę zawodową i szczęście rodzinne”. Podczas spotkania będzie można także wesprzeć zbiórkę środków na walkę z rakiem piersi i dofinansowanie badań USG dla kobiet w przedziale wiekowym 18-49 lat. Do nabycia będzie zbiór opowiadań autorstwa Beaty Smykiewicz-Różyckiej, prezes Fundacji Energia-Działanie pt. „Okruchy dnia, czyli Krzysiek i inne zapiski”. Inicjatorką cyklu jest wiceburmistrz Kozienic Dorota Stępień, która zaprasza do udziału wszystkie mieszkanki gminy:

 

Bilety w cenie 10 złotych na wykłady i warsztaty motywacyjne w ramach projektu „Kobiety Kobietom” są jeszcze dostępne w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Organizatorem spotkań jest Gmina Kozienice, a partnerami Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Fundacja Energia-Działanie. Patronat medialny nad projektem "Kobiety Kobietom" sprawuje Radio Plus Radom.