Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna, Matka Łaski Bożej
Dziś jest: Wtorek, 07 maja 2024

Stal była mocniejsza

niedziela, 29 stycznia 2017 07:35 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

Radomska Rosa nie dała rady Stali z Ostrowa Wielkopolskiego. Przegrała dziś 61:82.

Gra nie układała się radomianom od samego początku. Były zarówno braki w obronie, jak i w ataku. Radomscy koszykarze wychodzili na przerwę ze smutnymi minami. Przegrywali już 11 punktami. Trzecia odsłona meczu była już znacznie lepsza. Zakończyła się zaledwie 5-punktową przewagą gospodarzy. W ostatniej kwarcie zabrakło konsekwencji. Rosa roztrwoniła to, co nadrobiła. Stanęło na 21 punktach przewagi Stali. Rosa będzie miała szansę poprawić sobie i kibicom humory już w przyszły weekend, kiedy zagra z Polskim Cukrem w Toruniu.

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – ROSA Radom 82:61
(22:14, 24:21, 9:15, 8:23)

Stal: King 13, Johnson 12, Troupe 10, Majewski 10, Ochońko 9, Szewczyk 7, Carter 7, Tomaszek 6, Nikołow 5, Chanas 3.

ROSA: Szymkiewicz 13, Zyskowski 11, Jackson 9, Callahan 6, Bell 5, Sokołowski 5, Jeszke 5, Adams 4, Witka 3, Bojanowski 0.