Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Robert Bellarmin, biskup i doktor Kościoła              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Świerże Górne
Dziś jest: Piątek, 17 września 2021

Piłka nożna

Ruszył odbiór zakupionych karnetów na domowe mecze Radomiaka

poniedziałek, 26 lipca 2021 13:38 / Autor: Magdalena Król
fot. radomiak.pl
Magdalena Król

Od poniedziałku kibice, którzy w przedsprzedaży zakupili karnety na jesienne, domowe mecze Radomiaka w PKO Ekstraklasie, mogą je odbierać. Początek o godz. 12:00.

W sobotę, 31 lipca, pierwszy od 36 lat mecz Radomiaka w najwyższej klasie rozgrywkowej odbędzie się na stadionie w Radomiu. Zieloni zmierzą się z mistrzem Polski, Legią Warszawa.

Od poniedziałku, 26 lipca, rusza z dystrybucja karnetów. Osoby, które kupiły karnety na trybunę A, od ul. Narutowicza, swoje wejściówki mogą odebrać w kasie stadionu MOSiR, zaś osoby z zarezerwowanymi miejscami na trybunie B - muszą iść do Zielonej Wyspy Radomiaka w Galerii Słonecznej. Należy pamiętać, by zabrać ze sobą paragon na zakupiony karnet lub potwierdzenie zakupu przez internet.

Ponadto w tych samych miejscach odbywać się będzie sprzedaż wolnych karnetów. Karnety na na trybunę A, od ul. Narutowicza, można kupić w kasie stadionu MOSiR, zaś na trybunę B w Galerii Słonecznej. Nadal karnety mogą kupować tylko osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19.