Radomiak zremisował w Legnicy

sobota, 28 stycznia 2023 08:21 / Autor: Magdalena Król
Magdalena Król

W meczu 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy piłkarze Radomiaka zremisowali na wyjeździe 0:0 z Miedzią Legnica.

W piątkowym meczu czterech nowych zawodników wybiegło w drużynie Radomiaka na murawę stadionu w Legnicy. To: Mike Cestor, Christos Donis, Francisco Ramos i Leandro Rocha. Pierwsza połowa meczu należała do gości, który piłkarzy Radomiaka zepchnęli do defensywy. Natomiast druga połowa należała do piłkarzy z Radomia, którzy mieli kilka sytuacji bramkowych. Mimo to mecz zakonczył się remisem 0:0.

Miedź Legnica - Radomiak Radom 0:0

Miedź: 31. Mateusz Abramowicz - 21. Giánnis Massoúras, 5. Levent Gülen, 27. Andrzej Niewulis, 23. Jurich Carolina, 3. Hubert Matynia - 11. Koldo Obieta (90, 17. Michael Kostka), 10. Maxime Dominguez, 8. Chuca (68, 14. Kamil Drygas), 9. Luciano Narsingh (72, 79. Olaf Kobacki) - 7. Ángelo Henríquez (72, 18. Kamil Zapolnik).

Radomiak: 1. Gabriel Kobylak - 14. Damian Jakubik, 29. Raphael Rossi, 92. Mike Cestor, 33. Dawid Abramowicz - 7. Lisandro Semedo (81, 11. Daniel Pik), 88. Francisco Ramos, 77. Chrístos Dónis (60, 80. Berto Cayarga), 10. Roberto Alves, 20. Luís Machado - 17. Leonardo Rocha.

Żółte kartki: Obieta, Henriquez, Matynia - Abramowicz.

Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).