Patron dnia: święci Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel
Dziś jest: Niedziela, 29 września 2024

Kolejny sukces Radomiak Futbol Plus

czwartek, 27 czerwca 2024 12:45 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Radomiak Futbol Plus zwycięzcą Turnieju Eliminacyjnego Pucharu Polski Futsalu Bez Barier.

Zawodnicy Radomiak Futbol Plus zwyciężyli w Turnieju Eliminacyjnym Pucharu Polski Futsalu Bez Barier rozgrywanym w Opocznie. W meczach grupowych wygrali; z Widzewem 2 1;0, Dogadanka 2 Kielce 2;0, oraz Dogadanka 1 Kielce 3;1. W półfinale Wygrali z Radomiak Futbol Plus 2 5;0 i w finale Wygrali z Widzewem Łódź 3:2.

Turniej Finałowy z udziałem 12 najlepszych zespołów odbędzie się 15 -16.11.24 roku w Rudzie Śląskiej.

Radomiak Futbol Plus zagrali w składzie: Warchoł Fabian, Knapiński Mateusz (kpt), Knapiński Łukasz, Knapiński Norbert, Pawłowski Łukasz, Pudelski Ksawery, Michalski Piotr, Słomczyński Fabian, Gałek Dominik.