Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Leon IX, papież
Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

KULTURA

Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI wystąpi w Radomiu!

środa, 14 lutego 2024 20:23 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

W Radomiu wystąpi znakomity Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo! Widowisko odbędzie się 5 marca 2024 roku w sali koncertowej przy ul. Żeromskiego 53 w Radomiu. Początek o godz. 19.

APHKHAZETI – to nie tylko zespół o blisko 100-letniej historii. To legenda, która przetrwała próbę czasu, wojnę, a także trudne momenty przemian. Mimo wyzwań historycznych, zachował swój jedyny w swoim rodzaju charakter, duszę i kolorystykę!W rękach legendarnego dyrektora artystycznego – Bachana Chanturia, tradycyjne tańce nabierają nowego życia, a muzyka staje się bardziej porywająca niż kiedykolwiek wcześniej. Przygotuj się na fascynujące show: Choreonicon – tu tradycyjne melodie Gruzji spotykają się z nowoczesnym brzmieniem i choreografią. Odkryj widowiskowe tańce różnych regionów, pełne pasji, wigoru i gruzińskiego ducha!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Etniczność, balet, nowoczesność – wszystko w jednym! APHKHAZETI w Polsce to show, jakiego jeszcze nie widzieliście. Przyjdź i daj się porwać niesamowitej energii Gruzinów!

Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo! APHKHAZETI to tradycyjne fragmenty muzyki gruzińskiej w zupełnie nowej odsłonie, wykonane przez orkiestrę na żywo, a także widowiskowe tańce różnych regionów w interpretacji legendarnego Bachana Chanturia!

Czas trwania koncertu to 2 godziny. Więcej informacji na: https://pankoncert.pl/gruzinski-panstwowy-balet-aphkhazeti/

Bilety na: Pankoncert.pl, biletyna.pl, ebilet.pl, eventim.