Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Jan Fisher, biskup, i Tomasz More, męczennicy
Dziś jest: Sobota, 22 czerwca 2024

Kino

"The Chosen 4" w kinie Helios

sobota, 17 lutego 2024 21:28 / Autor: Wojciech Sałek
foto: organizator
Wojciech Sałek

Okrzyknięty przez entuzjastów „serialem wszech czasów” kultowy „The Chosen” w nadzwyczajnej odsłonie tym razem również na ekranie kina Helios w Radomiu. Przygotowany specjalnie dla kin premierowy ponad dwugodzinny pierwszy set czwartego sezonu zapowiada najbardziej kulminacyjne wydarzenia Ewangelii.

„Boję się tego, co ma nadejść... Historia zbliża się do końca” – przejmująco brzmią słowa Chrystusa... Śmierć Jana Chrzciciela rozpoczyna ciąg najbardziej dramatycznych wydarzeń. Jezus jest coraz bliżej pełnego zrealizowania swej ziemskiej misji. Proroctwa się wypełniają. Wybrani są zdezorientowani. Judasz, obracając w ręku srebrniki, walczy z pożądliwą pokusą. Marię Magdalenę przeszywa niespotykany lęk, gdy spogląda na kamienny grób. Boży Syn ukradkiem płacze. Śmierć, nieszczęście, katastrofa wiszą w powietrzu... Finał zbliża się wielkimi krokami.

W repertuarze kolejnych tygodni radomskiego kina Helios pojawią się odcinki czwartego sezonu serialu „The Chosen” – wersja z lektorem. Pokazy 18 i 25 lutego oraz 3 i 10 marca.