Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Kajus, papież
Dziś jest: Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Koncerty

Być fanem Lady Pank

piątek, 01 marca 2024 19:15 / Autor: Wojciech Sałek
foto: Wojtek Sałek/Radio Plus Radom
Wojciech Sałek

Niezwykłe aranżacje przebojów Lady Pank „bez prądu” usłyszymy podczas koncertu „MTV Unplugged” w Radomiu już 8 marca. Na koncert wybierają się m.in. fani zespołu zrzeszeni w wielu Fan Klubach, którzy tradycyjnie pojawią się ze swoimi flagami.

Lady Pank to dwunasty artysta, który przez ostatnie 16 lat został zaproszony przez MTV do wspólnego stworzenia wyjątkowych aranżacji swoich największych hitów. Płyta z przebojami w wersji akustycznej ukazała się 25 listopada 2022, a już wiosną 2023 zespół rozpocznie unikalny cykl koncertów z serii „MTV Unplugged”. Tym razem czas na Radom - koncert 8 marca godz. 20.00 Radomskie Centrum Sportu.

O zespole i jego koncertach opowiedziała nam Urszula Niemirska Jędrasik z Fan Klubu Lady Pank, z którą rozmawiał Wojtek Sałek w czwartkowym programie "Mięta przez rumianek, czyli nieoczywiste rozmowy o kulturze"

Oprócz filarów grupy – Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza – w koncercie weźmie udział stała sekcja rytmiczna, czyli Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także muzycy sesyjni towarzyszący zespołowi: Wojtek Olszak (fortepian), Marcin Nowakowski (saksofony) i Michał Sitarski (gitara).

Koncert Lady Pank pod patronatem Radia PLUS Radom