Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Kazimierz Królewicz
Dziś jest: Czwartek, 04 marca 2021
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Szlachetna Paczka w Radomiu nadal trwa!

piątek, 13 grudnia 2013 09:50 / Autor:

Finał ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka odbył się w zeszły weekend w Radomskiej Szkole Wyższej. Wówczas obdarowano najbardziej potrzebujące rodziny. Jednak to nie koniec akcji w Radomiu. Dziś o godz. 16 dzieci z tych rodzin poczują magię zbliżających się świat podczas zabawy w Studiu Edukacji Artystycznej „Pinezka”.

 

 

Podczas piątkowego popołudnia w „Pinezce” na dzieci będzie czekać Pani Zima i Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami, którzy to razem zaproszą je do wspólnej zabawy. Nie zabraknie również atrakcji, m.in. balonowych zabawek czy też bajkowego malowania buziek.

- Chętnie włączamy się do szczytnych akcji, których celem jest pomoc najmłodszym mieszkańcom naszego miasta. Tak było w przypadku turnieju charytatywnego w kręgle „Serce dla Julii”. Postanowiliśmy również wesprzeć Szlachetną Paczkę z myślą o dzieciach pochodzących z rodzin objętych przez akcję, organizując dla nich zabawę z różnymi animacjami - mówi Małgorzata Stanisławska-Kłosiewicz, założycielka „Pinezki”.

Na zabawie w „Pinezce” znajdzie się do 20. dzieci, poza rodzicami będą im towarzyszyć wolontariusze ze Szlachetnej Paczki.

- Warto pamiętać, że Szlachetna Paczka to nie tylko dary materialne. Studio Edukacji Artystycznej „Pinezka” zadba o najmłodszych uczestników naszej akcji. Spotkanie z Mikołajem i wspólna zabawa z nim, sprawią dzieciom frajdę i wprowadzą w świąteczny nastrój – podkreśla Anna Słopiecka, koordynatorka akcji w Radomiu.