Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
TRANSMISJA MSZY ŚW.
Radio Plus Radom
Patron dnia:
Dziś jest: 24 października 2020

RADOM

Oto najlepsi młodzi fotograficy

środa, 15 października 2014 12:48 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Znamy laureatów konkursu fotograficznego "Mój Powiat w obiektywie", który został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Radomiu.

W kategorii szkół gimnazjalnych przyznano nagrody: I miejsce - Klaudia Deleska z PG im. Bp. Piotra Gołębiowskiego w Jedlińsku; II miejsce - Monika Bolek z ZSP im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach; III miejsce - Aleksandra Gozdur z PG im. Witolda Gombrowicza we Wsoli.
Równorzędne wyróżnienia: Julia Sobczak z PG im. Jana Kochanowskiego w Przytyku oraz Wiktoria Skrzek z PG im. Bp. Piotra Gołębiowskiego w Jedlińsku.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych przyznano nagrody: I miejsce - Kinga Mazur z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach; II miejsce - Aleksandra Balcerowska z Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy;
III miejsce - Malwina Obarska z CKZiU im. M. Skłodowskiej - Curie Pionki. Równorzędne wyróżnienia: Klaudia Noga oraz Albert Amanowicz z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach. Starosta radomski Mirosław Ślifirczyk:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Jedna z laureatek Kinga Mazur z Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Nadesłano 132 prace 49 autorów. Do wystawy zakwalifikowano 99 prac 37 autorów. W nagrodę zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali ufundowane przez starostę talony o wartości odpowiednio: 700, 500 i 300 złotych do wykorzystania w sklepach ze sprzętem RTV, AUDIO, FOTO oraz sportowym. Zwycięzcy, wyróżnieni i ich opiekunowie dostali pamiątkowe dyplomy i upominki.