Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Benedykt XI, papież
Dziś jest: 07 lipca 2020

Przysucha

Zaproszenie na Galę w Przysusze

wtorek, 10 grudnia 2019 14:40 / Autor: Krzysztof Chomicz
Michal Jarmoluk/ Pixabay
Krzysztof Chomicz

Lokalna Grupa Działania Razem dla Radomki zaprasza na I Galę Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu dla organizacji z terenu powiatu radomskiego i przysuskiego. Współorganizatorami wydarzenia są Urząd Gminy i Miasta Przysucha oraz Dom Kultury w Przysusze.

 

W programie zaplanowano wystąpienia przedstawicieli instytucji związanych z realizacją działań na rzecz wsparcia organizacji pozarządowych (Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie – Biuro Dialogu Obywatelskiego, Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu, Centrum Wolontariatu w Lublinie Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”) Goście obejrzą też prezentacje dobrych praktyk i działalności organizacji pozarządowych z terenu powiatu radomskiego i przysuskiego. Odbędzie się wręczenie nagród w konkursie na najaktywniejsze organizacje pozarządowe, najciekawsze inicjatywy organizacji i inicjatywy wolontariackie oraz dla lokalnych liderów. Zaplanowano też występy artystyczne i koncert Nauczycielskiego Chóru Canto z Przysuchy.

Gala odbędzie się w dniu 12 grudnia 2019 r. o godzinie 12.00 w Domu Kultury w Przysusze, mieszczącym się przy ul. Radomskiej 9.

Zapraszamy do nas: