Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: NMP z góry Karmel - szkaplerz karmelitański
Dziś jest: 16 lipca 2020

REGION

Aktualne dane dotyczące koronawirusa w naszym regionie

czwartek, 26 marca 2020 15:47 / Autor: Monika Nowakowska
foto:geralt/pixabay
Monika Nowakowska

Powiatowe Stacje Sanitarno - Epidemiologiczne aktualizują dane dotyczące osób zakażonych koronawirusem i objętych kwarantanną. Na dane z niektórych stacji należy jednak poczekać.

Z aktualnych danych podanych na godz. 13.00-14.00 wynika, że:

powiat radomski:

Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 671 osób. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 315 osób. Z powodu zakażenia COVID-19 potwierdzonych zostało 29 przypadków. Hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 jest obecnie 14 osób.

powiat białobrzeski:

Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 94. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 221 osób. Z powodu zakażenia COVID-19 potwierdzonych zostało 10 przypadków.

powiat grójecki:

Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 127 osób. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 529 osób. Z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 hospitalizowanych jest 11 osób, natomiast laboratoryjnie potwierdzonych zostało 51 przypadków.

powiat kozienicki:

Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 76 osób. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 12 osób. Z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 hospitalizowana jest jedna osoba, natomiast laboratoryjnie potwierdzony został jeden przypadek.

powiat przysuski:

Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 130 osób. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 16 osób. Z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 hospitalizowane są 4 osoby , natomiast laboratoryjnie potwierdzonych zostało 6 przypadków.

powiat lipski:

Nadzorem epidemiologicznym objęte są 56 osób. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 17 osób. Nikt nie jest hospitalizowany z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 i nie potwierdzono żadnego przypadku zarażenia koronawirusem.

powiat zwoleński:

Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 46 osób. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 6 osób. Nikt nie jest hospitalizowany z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 i nie potwierdzono żadnego przypadku zarażenia koronawirusem.

powiat opoczyński:

Łącznie na terenie powiatu jest 12 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 81 osób. Nadzorem objętych jest 255 osób.

powiat konecki:

Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 8 osób. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 271 osób. Nikt nie jest hospitalizowany z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 i nie potwierdzono żadnego przypadku zarażenia koronawirusem.

powiat szydłowiecki:

Na terenie powiatu jest 3 potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 103 osoby. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego objętych zostało 262 osób. Jedna osoba jest hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19.

 

Zapraszamy do nas: