Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
CZŁOWIEK Z BLISKA
Małgorzata Świtała
Patron dnia: święci męczennicy Poncjan, papież, i Hipolit, prezbiter
Dziś jest: 13 sierpnia 2020

Kozienice

Cieszył się wolnością przez kilka godzin

wtorek, 07 lipca 2020 09:44 / Autor: Kamil Zapora
ilustracja
Kamil Zapora

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zatrzymali mężczyznę, który w ciągu kilku godzin od wyjścia z więzienia, popełnił szereg przestępstw. 51-latek ponownie trafił do aresztu.

W czwartek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który kilka godzin wcześniej, po dwóch latach odsiadki wyszedł z aresztu i groził swojej rodzinie oraz niszczył mienie w mieszkaniu. 

- Po dojechaniu policjantów na miejsce mężczyzna nie potrafił się uspokoić, zaczął znieważać funkcjonariuszy oraz naruszać ich nietykalność cielesną. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany – mówi asp. Ilona Tarczyńska z kozienickiej policji. 

51-latek chcąc pozostać na wolności, usiłował wręczyć funkcjonariuszom korzyść majątkową, celem nie trafienia ponownie do więzienia. Funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. Na wniosek prokuratury, sąd rejonowy w Kozienicach zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Mężczyźnie za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Zapraszamy do nas: