Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Dung-Lac, prezbiter, i Towarzysze
Dziś jest: Wtorek, 24 listopada 2020

Kozienice

15 lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Do wczoraj

środa, 14 października 2020 10:01 / Autor: Kamil Zapora
fot. Policja Kozienice
Kamil Zapora

We wtorek w ręce kozienickich policjantów wpadła 63-letnia kobieta, która od niemal 15 lat ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Jest podejrzana o liczne oszustwa. Dziś zostanie przewieziona do aresztu.

Poszukiwana kobieta to 63-latka z powiatu kozienickiego. Ukrywając się przed policją zmieniała swój wygląd oraz miejsce zamieszkania. Część tego czasu spędziła za granicą oraz jak ustalili funkcjonariusze w jednej z podwarszawskich miejscowości. Była podejrzana o oszustwa.

- W związku z tym, że kobieta nie stawiała się na wezwania, a miejsce jej pobytu nie było wcześniej znane, postanowiono zastosować wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania i zarządzono poszukiwania listem gończym – wyjaśnia asp. Ilona Tarczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach.

Wczoraj na terenie powiatu kozienickiego poszukiwana wpadła w ręce funkcjonariuszy. Dziś zostanie przewieziony do aresztu.

- Jak pokazuje powyższy przypadek sprawiedliwość i zatrzymanie osoby poszukiwanej przy nowych technologiach policyjnych to tylko kwestia czasu – podkreśla Ilona Tarczyńska.