Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: Nawrócenie św. Pawła, Apostoła
Dziś jest: Poniedziałek, 25 stycznia 2021

Siatkówka

Pracowity koniec roku Cerrad Enea Czarnych Radom

poniedziałek, 28 grudnia 2020 10:35 / Autor: Michał Kaczor
fot. Adam Kurasiewicz/wksczarni.pl
Michał Kaczor

Przed końcem roku Cerrad Enea Czarni Radom rozegrają jeszcze dwa mecze – z PGE Skrą Bełchatów i drugi w ramach Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Ostatnie dni 2020 roku będą intensywne dla siatkarzy Cerrad Enea Czarni Radom. „Wojskowi” rozegrają dwa sparingi w ramach Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Jeden z nich – z PGE Skrą Bełchatów – odbędzie się w ramach PlusLigi.

Turniej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego rozpocznie się we wtorek (29 grudnia) meczem Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Będzin. Drugą parę półfinałową tworzą PGE Skra Bełchatów i Cerrad Enea Czarni Radom. To spotkanie będzie jednocześnie zaległym meczem 11. kolejki PlusLigi.

PGE Skra Bełchatów to potentat w polskiej siatkówce, ale w tym sezonie drużyna nie uniknęła wpadek.

- Lubin wygrał w Bełchatowie 3:0. To jest sport. Nie jesteśmy faworytem. To bardzo dobra drużyna z wieloma utytułowanymi zawodnikami, ale w sporcie wszystko może się zdarzyć. Będziemy chcieli walczyć, bo dopóki sędzia nie zakończy meczu, to wszystko jest otwarte. W tamtym roku też byliśmy w ciężkiej sytuacji, potrafiliśmy zacząć grać i sprawiać niespodzianki – mówi trener Robert Prygiel.

Mecz PGE Skra Bełchatów rozpocznie się o 20:30.

W środę (30 grudnia) zostaną rozegrane mecze o trzecie miejsce i finał turnieju.