Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

Audycje Radiowe

Poseł Kosztowniak liczy na współpracę z KO

wtorek, 27 listopada 2018 10:58 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

- W obecnej sytuacji politycznej koalicja jest wskazana - powiedział poseł Andrzej Kosztowniak, odnosząc się do słów ministra Marka Suskiego, który zaproponował współpracę władzom Radomia. Propozycja padła podczas godzinnego spotkania z prezydentem miasta Radosławem Witkowskim.

Poseł Andrzej Kosztowniak powiedział, że w obecnej sytuacji politycznej w Radomia współpraca między Prawem i Sprawiedliwością a Koalicją Obywatelską powinna być realizowana. - W Radzie Miejskiej mamy większość, a miastem rządzi KO. Dlatego chcemy mieć realny wpływ na zarządzanie miastem. Dlaczego mamy odpowiadać za miasto nie mając wpływu na podejmowane decyzje - mówił poseł Kosztowniak.

Z naszym gościem rozmawialiśmy także o trudnej sytuacji finansowej miasta i liście posłów PiS do prezes Trybunału Konstytucyjnego. Parlamentarzyści chcą, by Trybunał zajął się tzw. przesłanką eugeniczną. Dopuszcza ona aborcję ze względu na podejrzenie upośledzenia lub nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu nienarodzonego dziecka. Z posłem Andrzejem Kosztowniakiem rozmawiał Radosław Mizera:

Zapraszamy do nas: