DIECEZJA RADOMSKA
Spotkanie dla nauczycieli
środa, 12 października 2016 13:15 / Autor: Magdalena Gliszczyńska

Magdalena Gliszczyńska
W najbliższą niedzielę, 16 października, Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Radomskiej zaprasza wszystkich nauczycieli, wychowawców, pracowników oświaty oraz sympatyków na comiesięczne spotkanie.
Spotkanie rozpocznie Msza Święta o godzinie 17:00 w kościele oo. Jezuitów w Radomiu. Po Mszy w Sali Konferencyjnej Wydziału Katechetycznego Kurii Radomskiej, odbędzie się spotkanie formacyjne - informuje ks. dr Wojciech Wojtyła Diecezjalny Duszpasterz Nauczycieli i Wychowawców.
CZYTAJ DALEJ
Studia podyplomowe z teologii - trwa nabór!
24 czerwca 2026, 06:38
Spotkanie z Ritą, świętą kobietą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych
19 czerwca 2026, 20:32
2027 rok będzie w Końskich rokiem ks. Marcelego Prawicy
19 czerwca 2026, 15:01
40 lat jak jeden dzień
19 czerwca 2026, 13:10
Dziewięciu nowych magistrów teologii
19 czerwca 2026, 08:30
Sztafetowa pielgrzymka na Jasną Górę
18 czerwca 2026, 15:48
Kwadrans dla Pasterza (19 czerwca 2026)
19 czerwca 2026, 12:12
25 lat kapłaństwa
17 czerwca 2026, 10:46
Fundacja Kolbe organizuje Festyn Rodzinny
17 czerwca 2026, 08:57
Kwadrans dla Pasterza (12 czerwca 2026)
12 czerwca 2026, 14:29
Rozpoczynają się Koneckie Dni Kultury Chrześcijańskiej
12 czerwca 2026, 17:46
Zakopywanie Ewangelii
08 czerwca 2026, 17:14




