KULTURA
Klub Gier Planszowych
czwartek, 14 grudnia 2017 19:09 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: pixabay
Nowa propozycja radomskiej biblioteki
W filiach radomskiej biblioteki startuje Klub Gier Planszowych. Zapraszamy miłośników planszówek oraz wszystkich tych, którzy chcą w miłej i przyjaznej atmosferze kreatywnie spędzać czas- mówi Marta Trojanowska z radomskiej biblioteki. Do klubu mogą należeć dzieci od 5 lat oraz młodzież i dorośli. Uczestnictwo jest bezpłatne. Biblioteka kupiła ciekawe zestawy różnorodnych gier planszowych, zręcznościowych i logicznych. Dwie filie startują już jutro! 15 grudnia o godz. 16.00 będzie można spotkać się w filii nr 1 (ul. Osiedlowa 9) oraz filii nr 6 (ul. Kusocińskiego 13). Kolejna filia rusza 22 grudnia o godz. 16.00. Wtedy będzie można pograć na osiedlu Południe w filii nr 16 (ul. Barycka 2). Filia nr 2 (ul. Zientarskiego 1A) rusza natomiast po Nowym Roku.
CZYTAJ DALEJ
Wystawa „Polski protest 1976” w Radomiu
24 czerwca 2026, 10:20
Nowa wystawa w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu
24 czerwca 2026, 06:52
Koncert folkowo-jazzowy z inspiracją ziemi radomskiej
19 czerwca 2026, 12:57
Podsumowanie Radomskiej Wiosny Literackiej
12 czerwca 2026, 12:53
Koncert Małgorzaty Nowak w Palagowie
17 czerwca 2026, 12:02
Z historią i archeologią w Muzeum Malczewskiego
11 czerwca 2026, 11:10
Królewski festyn „Cud Miód” w Jedlni
10 czerwca 2026, 23:34
18. Radomski Festiwal Filozofii OKNA
10 czerwca 2026, 22:56
Finał Sezonu Radomskiej Orkiestry Kameralnej
10 czerwca 2026, 22:36
48. Radomska Wiosna Literacka - zaczęło się w Radomiu....
02 czerwca 2026, 12:38
Sonety w tłumaczeniu Piotra Kondrata
29 maj 2026, 00:18
Dzień Dziecka w Elektrowni
27 maj 2026, 12:10