Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Serwulus
Dziś jest: Poniedziałek, 23 grudnia 2024
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Radomskie firmy wśród najlepszych

poniedziałek, 29 stycznia 2018 19:24 / Autor: Weronika Chochoł
Radomskie firmy wśród najlepszych
fot. Anna Malik-Jakubowska
Weronika Chochoł

Radomskie firmy Jadar, Hitze oraz Kratki.pl zostały wyróżnione podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. 

Złoty Medal MTP zdobyła firma Jadar za kolekcję płyt 2D/3D ETUIDA.

- Stawiamy na rozwój i stale poszerzamy ofertę wsłuchując się w oczekiwania klientów. Na Międzynarodowych Targach Budma spotykają się liderzy branży, jest to wspaniała okazja by zaprezentować nowości w naszym portfolio. O innowacyjności produktów oferowanych w ramach marki JadarHome świadczą liczne nagrody m.in. Złoty Medal MTP 2017 dla kolekcji płyt Symfonia oraz Złoty Medal otrzymany w tym roku dla kolekcji płyt Etiuda 2d i 3d - mówi Anna Malik-Jakubowska, kierownik ds. marketingu w firmie Jadar.

Firma Kratki.pl z Wsoli zdobyła dwie nagrody za linię wkładów do kominków oraz piec na gaz KOZA.

Do radomskiej firmy Hitze trafiła nagroda za wkłady powietrzne do kominków.

Obok wyżej wymienionych firm podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych wyróżnione zostały towary producentów z Warszawy, Nowego Sącza, Poznania czy Łodzi, ale także z Niemiec czy Grecji.

BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 800 firm z Polski i zagranicy. Trwające 4 dni targi to okazja do poznania rynkowych premier oraz nowości produktowych. Odbywają się również spotkania podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

Co roku firmy z Polski i zagranicy zgłaszają około 500 produktów. Nie wszystkie otrzymują wyróżnienie. Eksperci danej branży wnikliwie oceniają produkty pod kątem nowoczesności zastosowań, wykorzystania rozwiązań innowacyjnych, ekonomiczności produktu i jego eksploatacji, ceny, kosztów eksploatacji i serwisu, kosztów utylizacji, oddziaływania produktu na środowisko (w tym recykling, biodegradowalność), oszczędności zużycia materiałów i energii, funkcjonalności produktu, estetyki oraz stopnia przystosowania rozwiązań do zastosowań praktycznych (w przypadku projektów badawczych).