Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Urszula Ledóchowska, zakonnica
Dziś jest: Środa, 29 maja 2024

RADOM

PowerUp – WAB

środa, 15 maj 2024 13:52 / Autor: Newsroom
Newsroom

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości ma przyjemność poinformować, że w dniu 28 maja 2024 roku o godzinie 11:00 w Radom Office Park, przy ulicy Jacka Malczewskiego 24, 26-609 Radom odbędzie się Konferencja PowerUp – WAB. Organizatorem konferencji jest Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Puławski Park Naukowo-Technologiczny Sp. z o.o. animator programu inkubacji Platforma Startowa Wschodni Akcelerator Biznesu 2 (WAB2).

Konferencja będzie doskonałą okazją do zapoznania się z programem akceleracyjnym WAB 2, procesie inkubacji oraz sztuki startu w świecie biznesu dla wszystkich, którzy mają pomysł na swój biznes. To także unikalna okazja do poszerzenia kompetencji oraz nawiązania cennych kontaktów w środowisku przedsiębiorców i innowatorów.

Wydarzenie skierowane jest do osób fizycznych mających innowacyjne pomysły z potencjałem biznesowym. Szeroki wachlarz usług, wsparcie mentoringowe oraz eksperckie, jakie zostały przygotowane dla startupów w programie akceleracyjnym, będą podstawą do stworzenia MVP produktu oraz prototypu gotowego do testowania na rynku.

Agenda spotkania
• 11:00 – Rozpoczęcie spotkania, powitanie uczestników
• 11:15 – Platforma Startowa dla nowych pomysłów Wschodni Akcelerator Biznesu.
Prezentacja prowadzona przez Dorotę Babską z Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego.
• 12:00 – Success Story – Startup i co dalej?
• 12:30 – Przerwa
• 12:45 – Od koncepcji do realizacji: Proces inkubacji i kroki do opracowania idealnego modelu biznesowego dla Twojego Startupu
Prezentacja Michała Mścichowskiego, Managera Inkubacji.
• 13:15 – Sztuka startu: Wyjątkowe usługi dla wyjątkowych startupów!
Piotr Kryjom z Platformy Przemysłu Przyszłości podzieli się swoją wiedzą.
• 13:45 – Sesja Q&A
• 14:00 – Podsumowanie. Zakończenie spotkania

Informacje o konferencji oraz link do rejestracji: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/wydarzenia/konferencja-powerup-wab/

O programie Wschodni Akcelerator Biznesu 2

Projekt „Wschodni Akcelerator Biznesu 2, którego Animatorem jest Puławski Park Naukowo – Technologiczny Sp. z o.o., współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021 – 2027, Priorytet I Przedsiębiorczość i innowacje, Działanie 1.1 platformy startowe dla nowych pomysłów, komponent I - Inkubacja – rozwój nowego pomysłu biznesowego. Celem programu jest inkubacja 200 startupów poprzez kompleksowy program wsparcia, służący przekształcaniu pomysłów biznesowych w produkty dostosowanie ich do warunków rynkowych i opracowanie rentownych modeli biznesowych. Kwota dofinansowania: 24 982 030,00 PLN.

O Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości 

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości powstała, aby wzmacniać kompetencje i konkurencyjność przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Polski, poprzez wspieranie ich transformacji w kierunku przemysłu przyszłości. Wspomaga procesy transformacji cyfrowej, wdrażanie cyfrowych produktów i usług oraz wprowadzanie modeli biznesowych opartych o najnowsze rozwiązania z obszaru m.in. inteligentnej analizy danych, automatyzacji i komunikacji maszyn oraz ludzi z maszynami, wirtualizacji procesów, a także cyberbezpieczeństwa. 
  
Kontakt  
Pytania dotyczące narzędzi można kierować na adres kontakt@fppp.gov.pl lub pod nr tel. +48 333 43 43.