WYBORY 2019
Wyborcze rapowe brzmienie
piątek, 11 października 2019 13:51 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Marcin Prejs/Radio Plus Radom

Weronika Chochoł
Plakaty, spoty wyborcze i aktywne spotkania z wyborcami moga skutecznie poprawić wynik wyborów. Natomiast Robert Telus - poseł ziemi opoczyńskiej w swojej kampanii postawił również na element muzyczny.
Wszystko zaczęło się od pikniku w jednej z podopoczyńskich miejscowości. Podczas imprezy do posła Roberta Telusa podeszło dwóch młodych ludzi, którzy zaproponowali, że mogą dla niego coś zaśpiewać. zaśpiewać. Piosenka Spike x Leo - "Idź na wybory!" nagrana została w studiu Radia Plus Radom, a teledysku zobaczyć miejsca dobrze znane opocznianom. Tematem nietypowego spotu zajęła się reporterka Radia Plus Radom Weronika Chochoł:
Tag:
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy




