piątek, 07 października 2016 19:54
Radom i diecezja dziękują za ŚDM!
- Jesteśmy w stanie dokonywać wielkich rzeczy, pokazały to Światowe Dni Młodzieży - powiedział biskup radomski Henryk Tomasik. Wieczorem, 7 października w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu odbyło się spotkanie, podczas którego wyrażono wdzięczność za zaangażowanie w organizację Dni w Diecezjach poprzedzające Światowe Dni Młodzieży. Uczestniczyli w nim m. in. przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, a także zespoły folklorystyczne i Koła Gospodyń Wiejskich.
Published in
ŚDM 2016
NAJNOWSZE
1
Ostatni dzwonek w Kraśnicy
2
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku...
3
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
4
Upały szkodzą uprawom
5
Radom oddał hołd bohaterom Czerwca '76
6
Diabetycy będą pielgrzymować
7
Kapsuła Czasu wmurowana w centrum Radomia!
8
Jubileusz Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy