Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Sylwia Pysiak
Patron dnia: święci męczennicy Gerwazy i Protazy
Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2024

Teatr

Noworoczny spektakl dla dzieci w Kozienicach

środa, 05 stycznia 2022 08:49 / Autor: Kamil Zapora
fot. Kozienicki Dom Kultury
Kamil Zapora

„Przygody Kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń” to tytuł spektaklu dla najmłodszych, który zostanie wystawiony w niedzielę, 16 stycznia, o godz. 12.00 w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu „Poranki teatralne dla dzieci”. Sprzedaż biletów rusza 8 stycznia.

Dla młodych widzów wystąpi Teatr „Ptasie Melodie” z Warszawy. – Spektakl opowiada historię niesfornego Bałwanka Kuleczki, który buntuje się przeciwko swojej mamie. Chwilę potem tajemnicza siła przenosi go do nieznanej krainy. Bohater musi stawić czoła przygodzie i wrócić do domu, a po drodze z pewnością nauczy się wielu ważnych rzeczy, bo tak jak zawsze, będzie to przedstawienie z morałem – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Spektakl zostanie wystawiony w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach w niedzielę, 16 stycznia, o godz. 12.00.

Sprzedaż biletów rusza 8 stycznia. Te będą dostępne w kasach KDK w cenach: 12 zł – normalny, 7 zł – ulgowy. Posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowy rabat. Przedstawienie jest adresowane do dzieci od 4. roku życia.