Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
TRANSMISJA MSZY ŚW.
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Wtorek, 16 kwietnia 2024

KULTURA

Warsztaty rodzinne. Wkręć się w sztukę

piątek, 26 stycznia 2024 14:41 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

U jak Uklański. Warsztaty rodzinne organizuje w niedzielę, 28 stycznia br. MOK Amfiteatr w Radomiu. Zajęcia odbędą się w MOK Amfiteatr przy ul. Daszyńskiego 5. Początek o godz. 10 i 12. 

Piotr Uklański urodził się w 1968 roku w Warszawie. Mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Posługuje się różnymi środkami twórczymi, takimi jak instalacje, wideo i performance. Artysta chętnie sięga po symbole z narodowej ikonosfery. Ciekawym aspektem pracy artysty jest komponowanie obrazów takich jak wizerunek Jana Pawła II czy napisu “Solidarność”. Tworzy je, wykorzystując obecność uczestników działania i komponując obrazy z ich ciał. Ten element pracy artysty będzie pretekstem do wspólnych, twórczych działań. Uczestnicy stworzą serię obrazów, które finalnie stworzą animację poklatkową.

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę można kupić w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona.