Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Kajus, papież
Dziś jest: Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

KULTURA

Spotkanie z Ewą Majkusiak w Łaźni

środa, 21 lutego 2024 16:32 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Ewa Majkusiak będzie w czwartek, 22 lutego 2024 roku gościem Klubu Łaźnia. Będzie promowała swoją książkę pt: Zbrodnia na progu. Spotkanie odbędzie się w Klubie Łaźnia. Początek o godz. 18.   

Pachnąca ziołami, czekoladą i cynamonem historia o … zbrodni. Kiedy Sara znajduje zwłoki, może zrobić dwie rzeczy – spektakularnie omdleć w silne męskie ramiona albo wplątać się w międzynarodową aferę i cudem ujść z życiem. Czy niecałe pięćdziesiąt kilogramów roztrzepanej zielarki jest w stanie poradzić sobie z nie jednym, lecz dwoma fałszywie oskarżonymi przyjaciółmi? A to wszystko w przerwach od głaskania kota, pocieszania przyjaciela i karmienia wszystkich zbłąkanych duszyczek najlepszymi w mieście cynamonkami. W końcu nie samą zbrodnią człowiek żyje. Sara jest jak grzany cydr – musująca magią, intensywna i łatwo uderzająca do głowy.

Ewa Majkusiak: Kulturoznawczyni, edytorka, pisarka, ale też analityczka biznesowa - nadmiar pomysłów chciała ubrać w zbyt wiele studiów. Po trzecim fakultecie uznała, że warto spróbować zrobić to inaczej. Od tamtej pory zajmuje się pisaniem powieści pełnych magii, ciastek i kotów. Nie pije kawy, bo i bez niej stosuje zdania zbyt wielokrotnie złożone. Wigilijne dziecko, fanka wszystkiego, co błyszczące i cynamonowe.
Podczas wieczoru będzie możliwość kupienia książki z autografem.