Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Kajus, papież
Dziś jest: Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Koncerty

Radomski koncert Zakopower

wtorek, 02 kwietnia 2024 13:46 / Autor: Wojciech Sałek
foto: Zakopower
Wojciech Sałek

Grupa Zakopower wyruszył już w trasę "WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE tour", promującą najnowszy album zespołu.
Nie zabraknie nowych utworów, a także największych hitów formacji. W czwartek 4 kwietnia zagrają w Radomiu w Sali Koncertowej ROK.

Długo kazali na siebie czekać, ale skoro nowy album już się ukazał, to czas żeby ten nowy materiał wybrzmiał na koncertach. Zakopower wyruszył na trasę koncertową "WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE tour" promując piosenki z nowej płyty o tym samym tytule. Na koncertach jest jak to u Zakopower różnorodnie, jest dużo instrumentów, pojawiają się elementy etniczne, no i oczywiście jest bardzo energetycznie ale, jak to już zespół nie raz pokazał będzie też moment na chwilkę refleksji.

Tymi piosenkami chcą powiedzieć - Zatrzymajmy się na chwilę, spróbujmy dostrzec to, co nienamacalne. Pod warstwą świata materialnego tętni ten duchowy. Można go doświadczyć w przyrodzie, czyimś uśmiechu, w sobie, czy w muzyce... i właśnie z tą muzyką chcemy Was odwiedzić w waszych miastach– mówi Sebastian Karpiel-Bułecka.

Na koncertach jest przeplatanyrepertuar ze wszystkich płyt, ale bazą oczywiście będą utwory z ostatniej. Będzie można usłyszeć "Chwilę" czy "Wielkie oczy" ale i "Boso" czy "Kiebyś ty", dadzą też nowe życie zapomnianym już nieco piosenkom, świeżymi aranżacjami. Będzie bardzo ciekawie, z dużą dawkę energii, nie zabraknie też coverów.