Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Wawrzyniec z Brindisi, prezbiter i doktor Kościoła
Dziś jest: Poniedziałek, 22 lipca 2024

KULTURA

Jubileusz Ewy Gęgi-Osowskiej

niedziela, 16 czerwca 2024 10:15 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

Jubileusz 45 lecia działalności pedagogicznej i artystycznej obchodzi Ewa Gęga-Osowska. Jubileuszowy koncert odbędzie się w poniedziałek, 17 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół Muzycznych. Początek o godz. 18. Wstęp wolny! 

Ewa Gęga-Osowska. Z urodzenia góralka, pochodzi z Żywca, od 42 lat związana z Radomiem. Muzyk. Nauczycielka z pasji i powołania. Wychowawczyni pokoleń młodych radomian, uczniów szkoły muzycznej w Radomiu. Założycielka zespołów muzycznych. Prezes Fundacji ARS ANTIQUA RADOMIENSIS. Organizatorka i dyrektor Międzynarodowych Festiwali Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia. W 2024 roku Ewa Gęga-Osowska obchodzi jubileusz 45 lecia działalności pedagogicznej i artystycznej.

Jubilatka Ewa Gęga-Osowska:

Jubileuszowy koncert z udziałem uczniów i wychowanków Ewy Gęgi-Osowskiej odbędzie się 17 czerwca 2024 roku w sali koncertowej ZSM przy ul. 25 Czerwca 70. Początek o godz. 18. Wstęp wolny. 

Wystąpią między innymi: Adrianna Dąbrowska, Magdalena Schabowska, Monika Świostek, Anna Włodarska-Szetela, Joanna Wójcik, Karolina Zych, Miłosz Bazelak, Michał Dominiczak, Rafał Hołub, Mateusz Murawski, Adam Sieradz. Dziecięcy Zespół Orffa i Zespół Muzyki Dawnej Basso Continuo. Prezentacja Ireneusz Wąsik. Prowadzenie: Eliza Prokop-Perzyńska i Przemysław Zych.