Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Agnieszka, dziewica i męczennica
Dziś jest: Czwartek, 21 stycznia 2021

Plus

Praca w Radiu Plus Radom

wtorek, 01 grudnia 2020 12:33 / Autor: Newsroom
Newsroom
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Reporter / Dziennikarz

Miejsce pracy: Radom i region radomski

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie materiałów reporterskich, obsługa najważniejszych wydarzeń w mieście i regionie,

• Wyszukiwanie i realizacja własnych tematów reporterskich,

• Tworzenie i redagowanie materiałów do serwisu www i w mediach społecznościowych..

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy przed mikrofonem na stanowisku dziennikarza informacyjnego/reportera/prezentera wiadomości,

• Bardzo dobra orientacja w wydarzeniach politycznych, społecznych, kościelnych i lokalnych,

• Dobry głos i dykcja,

• Kreatywność oraz umiejętność ciekawego zaprezentowania tematów,

• Wysoka motywacja, samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,

• Znajomość pakietu MS Office; programów do montażu dźwięku

• Wysoka kultura osobista i ciekawa osobowość

• Bardzo dobra znajomość języka polskiego (ortografia, stylistyka i interpunkcja),

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się redakcji informacyjnej,

• Szansę na rozwój zawodowy,

• Stabilność zatrudnienia,

• Przyjazną atmosferę pracy,

• Konkurencyjne wynagrodzenie,

• Umowę o pracę.

Prosimy o przesłanie CV wraz z próbką głosu w formacie MP3 na adres praca(at)radioplus.com.pl. Zapraszamy!

Oferty bez dołączonych nagrań nie będą rozpatrywane. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesach rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

DJ / Prezenter Radiowy

Miejsce pracy: Radom

Oczekujemy:

• doświadczenia w prowadzeniu i realizacji programu;

• znajomości programów emisyjnych i do montażu dźwięków;

• dobrego głosu i dykcji;

• orientacji w bieżących wydarzeniach, przede wszystkim lokalnych;

• kreatywności oraz umiejętności ciekawego zaprezentowania tematu;

• umiejętności pracy w zespole;

• umiejętności pracy pod presją czasu.

Do zadań będzie należeć:

• Przygotowywanie, prowadzenie i realizacja programów radiowych.

Oferujemy:

• umowę o pracę;

• stabilność zatrudnienia;

• konkurencyjne wynagrodzenie;

• możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych;

• miłą atmosferę pracy;

• szkolenia.

Prosimy o przesyłanie na adres praca(at)radioplus.com.pl CV wraz z próbką głosu w formacie MP3 prezentującą i dokumentującą prowadzenie programu. Zapraszamy!

Oferty bez dołączonych nagrań nie będą rozpatrywane. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesach rekrutacji:

ZAPRASZAMY DO NAS