Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Piotr z Werony, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 04 czerwca 2020

RADOM

Czekają na darczyńców

wtorek, 26 listopada 2013 15:33 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Ich potrzeby nie są wygórowane. Najczęściej proszą o opał na zimę i ubrania. Blisko 50 opoczyńskim rodzinom chce w tym roku pomóc Szlachetna Paczka.

Liderem akcji w rejonie Opoczna jest Arkadiusz Nita, który zachęca potencjalnych darczyńców do tego, by chcieli pomóc rodzinom potrzebującym wsparcia. - Kierujemy serdeczną prośbę do wszystkich osób, które chciałyby pomóc, aby włączyły się do Szlachetnej Paczki, żeby stały się razem z nami wolontariuszami bohaterami dla rodzin potrzebujących wsparcia - mówi. O tym, jakie są potrzeby rodzin zakwalifikowanych do akcji, można przekonać się odwiedzając internetową stronę Szlachetnej Paczki. Potencjalni darczyńcy właśnie za pomocą internetu mogą wybrać rodzinę, której potem przekażą wsparcie. Magazyn Szlachetnej Paczki w Opocznie będzie znajdował się w Zespole Szkół Samorządowych nr 1. To właśnie tu podczas finału akcji, czyli 7 i 8 grudnia, darczyńcy dostarczać będą przygotowane przez siebie paczki, które później wolontariusze przekażą potrzebującycm rodzinom. W powiecie opoczyńskim pracuje 16 wolontariuszy Szlachetnej Paczki.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Zapraszamy do nas: