Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Areszt dla sprawcy wypadku z udziałem karetki

czwartek, 27 października 2016 20:16 / Autor:
fot. KMP Radom

Radomski sąd przystał na wniosek prokuratury i zdecydował  o warunkowym areszcie dla 47-letniego Ukraińca Aleksandra G., który jest podejrzany o spowodowanie wypadku z udziałem karetki na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Aleksandrowicza w Radomiu. Areszt został określony na 2 miesiące. Aleksander G. może jednak w ciągu 5 dni wpłacić kaucję w wysokości 20 tys. zł i wyjść na wolność.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło 11 października. Mercedes sprinter z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z karetką. - Kierowca karetki chciał skręcić w ul. Aleksandrowicza. Tam doszło do zderzenia. Karetka przewróciła się i uderzył w nią jeszcze jeden pojazd - informowała nas wtedy Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Do szpitala trafiły 4 osoby. Dwoje pacjentów, którzy jechali w karetce oraz ratownik i kierowca. Kierowca sprintera uciekł z miejsca wypadku.

Kierowca sprintera 47-letni Aleksander G. został zatrzymany w poniedziałek w Ostrowcu Świętokrzyskim.  Jest podejrzany nie tylko o spowodowanie wypadku i ucieczkę, ale także o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna nie przyznał się do stawianych mu zarzutów.
źródło: http://dami24.pl
Zapraszamy do nas: