Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

RADOM

Air Show na telefonie

wtorek, 25 lipca 2017 08:25 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Dzięki tej aplikacji dowiesz się wszystkiego o Air Show 2017 w Radomiu. Na potrzeby tegorocznych pokazów zostanie uruchomiona aplikacja Air Show Go! na telefony komórkowe.

Aplikacja Air Show Go! będzie dostępna od 7 sierpnia. Użytkownicy znajdą tam wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat pokazów dynamicznych, statycznych i innych przygotowanych atrakcji. Będzie też możliwość nawigacji, żeby znaleźć poszukiwany obiekt. Użytkownicy zyskają też dostęp do mapy lotniska Radom-Sadków wraz z aktualizowanym na bieżąco planem pokazów.

Dla organizatorów Air Show Go! to narzędzie do informowania uczestników o ważnych wydarzeniach w czasie Air Show 2017.

- Przy dużych wydarzeniach najważniejsze jest, aby wszelkie zmiany harmonogramu, ważne informacje miały możliwość szybkiego pojawienia się w telefonach uczestników. Dodatkową atrakcją z pewnością będzie możliwość przeczytania o znajdujących się na Air Show maszynach, czy sprawdzeniu interaktywnej mapy. To niesamowita wygoda mieć wszystkie informacje w jednym miejscu - uczestnicy skupiają się na oglądaniu widowiska, a nie przeszukiwaniu kilku źródeł informacji – zaznacza Adrian Czyczerski z firmy, która zaprojektowała aplikację.

Użytkownicy aplikacji będą też mogli oceniać poszczególne wydarzenia. Ciekawą funkcjonalnością jest fotobudka z galerią zdjęć dodawanych przez użytkowników podczas wydarzenia.

Aplikacja będzie dostępna na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS oraz Android.