Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Wincenty a Paulo
Dziś jest: 27 września 2020

RADOM

Beliny-Prażmowskiego od jutra przejezdna!

środa, 03 lipca 2019 13:35 / Autor: Weronika Chochoł
Weronika Chochoł

Po niespełna rocznym remoncie odcinek ulicy Beliny-Prażmowskiego od ronda Mikołajczyka do nowo powstałego ronda przy Żeromskiego zostanie otwarty. 

Odcinek ulicy Beliny-Prażmowskiego od ronda Stanisława Mikołajczyka do ulicy Słowackiego zamknięty został w połowie lipca ubiegłego roku. Jutro (czwartek, 4 lipca) otwarty dla ruchu zostanie odcinek między rondem Mikołajczyka a rondem przy ulicy Żeromskiego. Pierwsze samochody wyremontowanym odcinkiem pojadą w czwartek około godz. 7.00. 

- Ruch kołowy zostanie dopuszczony w obydwu kierunkach. Przywrócona zostanie również możliwość wyjazdu z ulicy Czachowskiego do ulicy Słowackiego (obok wiaduktu) oraz do ulicy Beliny-Prażmowskiego (pod tym wiaduktem, wyłącznie dla pojazdów jadących w kierunku ronda Mikołajczyka) - wyjaśnia Dawid Puton, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu i dodaje: -  Wciąż trwają roboty przy budowie wjazdu i zjazdu z wiaduktu na ulicy Słowackiego, dlatego te części układu drogowego zostaną udostępnione dla pojazdów później. 

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności na nowej trasie, wzdłuż której prowadzone jeszcze roboty wykończeniowe i porządkowe oraz o zwracanie uwagi na oznakowanie pionowe i poziome.