Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: Nawrócenie św. Pawła, Apostoła
Dziś jest: 25 stycznia 2020

RADOM

Kto zamontuje oświetlenie na stadionie? Miasto ogłasza przetarg

06 grudnia 2019, 15:11 / Autor: Weronika Chochoł
Weronika Chochoł

Miasto ogłasza przetarg na modernizacja oświetlenia na stadionie przy ul. Narutowicza w Radomiu. Mają tu powstać cztery 35-metrowe maszty, a na każdym z nich od 38 do 41 naświetlaczy LED.

Chodzi o to, by dostosować oświetlenie stadionu do wymagań ekstraklasy. W ramach zadania na trybunie A i B zostaną także wymienione stare i zainstalowane nowe projektory.

- Oświetlenie, które pierwotnie zostało zaprojektowane było zbyt słabe. Nie spełniało wymagań związków sportowych i nie dawało możliwości prowadzenia telewizyjnych transmisji ze stadionu przy ulicy Narutowicza - mówi Mateusz Tyczyński - dyrektor kancelarii prezydenta Radomia:

System oświetleniowy będzie miał możliwość zmiany ustawień w zależności od potrzeb piłkarzy i lekkoatletów. Stosowne natężenie oświetlenia umożliwi przeprowadzenie wieczornego treningu, rozgrywanie piłkarskich spotkań ligowych czy organizację imprez, z których przeprowadzona może być transmisja HDTV.

Na oferty w przetargu MOSiR czeka do 23 grudnia. Wybrany wykonawca będzie miał na zamontowanie oświetlenia 10 tygodni od dnia podpisania umowy.

Zapraszamy do nas: