Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

RADOM

Koronawirus w MOPS. W piątek czynna będzie tylko kasa

piątek, 12 czerwca 2020 10:14 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

U jednej z pracownic Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu potwierdzono koronawirusa. 18 osób objętych zostało kwarantanną. W piątek, 12 czerwca nie będzie możliwości złożenia wniosku w Ośrodku, czynna będzie jedynie kasa. 

Informację o potwierdzonym przypadku potwierdza Justyna Piątek - rzecznik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu. - Osoba z pozytywnym wynikiem przebywa na kwarantannie, osoby, które miały kontakt z zakażoną kobietą zostały skierowane na kwarantannę domową. Wczoraj pomieszczenia, w których przebywały te osoby zostały zdezynfekowane - mówi Justyna Piątek:

W piątek, 12 czerwca nie będzie możliwości złożenia wniosku. Czynna będzie tylko kasa. Trudno mówić, jak radomski MOPS będzie funkcjonował w kolejnych dniach. - To zależy od wyników badań, będziemy reagować na bieżąco - wyjaśnia Justyna Piątek i dodaje: - Nasi klienci w dalszym ciągu nie wchodzą do budynku Ośrodka - są obsługiwani przy dwóch wejściach: 

IUzupełniane na bieżco informacje dotyczące pracy i funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu przeczytać można tutaj

Zapraszamy do nas: