Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Stanisław, biskup i męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Skotniki
Dziś jest: Sobota, 08 maja 2021

RADOM

Konkurs w trzech krokach: Przyjdź - Przynieś - Dostaniesz

poniedziałek, 19 października 2020 09:28 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Archiwum Państwowe w Radomiu
Elżbieta Warchoł

Archiwum Państwowe w Radomiu organizuje konkurs w trzech krokach: Przyjdź - Przynieś - Dostaniesz.

Konkurs w trzech krokach: Przyjdź - Przynieś - Dostaniesz, czyli przyjdź i przynieś do Archiwum historie z rodzinnych archiwów w dowolnej formie (fotografia, opowiadanie, rysunek, prezentacja), a dostaniesz nagrodę. Nagrodą główną będzie zestaw do pracy/nauki zdalnej (tj. słuchawki i kamerka internetowa). Na uczestników będzie również czekać zestaw konserwatora-amatora wraz z filmem instruktażowym na nośniku.

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych z Radomia i regionu radomskiego.Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy dotyczącej historii rodziny w dowolnej formie (pisemnej, plastycznej, fotograficznej, dźwiękowej, audiowizualnej bądź połączenie różnych w/w)Pod uwagę będzie brana: pomysłowość, technika wykonania, rodzaj źródła na jakim bazuje praca, tło historyczne, ilość zawartych informacji oraz przejrzystość treściKonkurs trwa do 10.11.2020 r. Pracę należy dostarczyć osobiście bądź korespondencyjnie na adres: Archiwum Państwowe w Radomiu, ul. Wernera 7, 26-600 Radom. Można też skorzystać z emaila: Do prac należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 16.11.2020 r. na stronie internetowej Archiwum: www. radom.ap.gov.pl oraz na facebooku. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziany jest upominek w postaci zestawu dla konserwatora-amatora wraz z filmem instruktażowym na nośniku. To idealny prezent do wspólnej zabawy/nauki dla rodziców i dzieci. Nagrodą główną będzie zestaw do nauki zdalnej (tj. słuchawki i kamerka internetowa).

Uwaga:

Prace biorące udział w konkursie, jak też prawa autorskie z nimi związane, stają się własnością organizatora (prace nie podlegają zwrotowi).