Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Andrzej Bobola, prezbiter i męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Węgrzyn, Zaborowice
Dziś jest: Niedziela, 16 maja 2021

RADOM

Spotkanie dla miłośników kryminalistyki

poniedziałek, 12 kwietnia 2021 15:07 / Autor: Michał Kaczor
fot. MichaelGaida/pixabay.com
Michał Kaczor

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zaprasza na konferencję naukową "Kryminalistyka i zmieniająca się rzeczywistość miejsc przestępstw". Odbędzie się ona w sobotę (17 kwietnia).

Konferencja odbędzie się przez internet. Wezmą w niej udział naukowcy i specjaliści z laboratoriów kryminalistycznych, Zakładu Medycyny Sądowej, Instytutu Ekspertyz Sądowych, Wojskowego Instytutu Chemii i Radiometrii, Laboratorium Analitycznego Mennica Metale i różnych ośrodków akademickich, a także biegli sądowi.

Celem konferencji jest organizacja forum wymiany poglądów oraz doświadczeń naukowych i aplikacyjnych wobec obecnych uwarunkowań wykrywania przestępstw, dyskusja nad przenikaniem się we współczesnej kryminalistyce różnych dziedzin życia, wymogów korzystania z wiedzy i doświadczenia wielu dziedzin nauki, sztuki, a nawet rzemiosła, nadanie dialogowi charakteru ogólnopolskiego w celu prezentacji dorobku specjalistów w dziedzinie zapewnienia społeczeństwu bezpieczeństwa publicznego i przeciwdziałania szerzeniu się przestępczości.

Konferencja rozpocznie się o 9 w aplikacji Teams. Studenci i pracownicy WSH dołączają z kalendarza lub za pomocą kodu dostępu - 0b61n8s. Osoby spoza uczelni logują się jako gość podając: login: , hasło: WSHRadom2020.