Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Urszula, dziewica i męczennica              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Radom (Św. Piotra)
Dziś jest: Czwartek, 21 października 2021

RADOM

Fabryka Broni otrzymała Złoty Certyfikat Jakości

czwartek, 23 września 2021 16:44 / Autor: Magdalena Król
fot. Fabryka Broni „Łucznik”
Magdalena Król

Fabryka Broni „Łucznik” Radom otrzymała Złoty Certyfikat Jakości w zakresie kreowania jakości i budowania potencjału przemysłu zbrojeniowego i obronnego Rzeczypospolitej Polskiej. Wręczenie certyfikatu miało miejsce podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2021 w Kielcach.

Radom szczepienia

Złoty Certyfikat Jakości został przyznany przez Centrum Certyfikacji Jakości, jednostkę certyfikującą systemy zarządzania, funkcjonującą w strukturze Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.

- Bardzo cieszymy się z uhonorowania Fabryki Broni wyróżnieniem w postaci Złotego Certyfikatu Jakości przyznanego przez Centrum Certyfikacji Jakości. Fabryka Broni w Radomiu posiada prawie stuletnie doświadczenie w konstrukcji i produkcji broni palnej dla Sił Zbrojnych RP. Wszyscy pracownicy naszego zakładu - to eksperci w branży - a ich wiedza i doświadczenie przekładają się na jakość produkowanych przez nas wyrobów, które znajdują uznanie na całym świecie - mówi Maciej Borecki, p.o. prezesa zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o.

Podczas kieleckich targów Fabryka Broni „Łucznik” otrzymała także nagrodę specjalną Ministra Obrony Narodowej za pistolet VIS 100. Pistolet został zaprojektowany w Fabryce Broni w Radomiu.